Takarítási Csoportvezető (kulturális intézmény)

Takarítási Csoportvezető  (kulturális intézmény)

Munkavégzés helye

Elérhetőségek

  • Mobil: +36 30 694 6422
  • E-mail:

Elvárások a pozícióval kapcsolatban:

  • Írásban rögzített takarítási rend betartásának felügyelete, ellenőrzése esetlegesen a hibák javítása
  • Munkafolyamatok szervezése
  • Folyamatos kapcsolattartás a többi műszak vezetőjével, illetve a terület vezetőjével
  • Rendezvények alatti ügyelet koordinálása, prioritások figyelembevételével
  • Kapcsolattatás az intézmény üzemeltetésével
  • Új dolgozók betanítása és integrálása
  • Takarító eszközök és szerek kiadásának felügyelete, ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a cég HR osztályával
  • Fix műszak mellett helyettesítés esetén más műszak flexibilis vállalása
  • Folyamatos munkarend vállalása (hétvége, ünnepnap beosztás szerint)

Ami elégedhetetlen a pozíció betöltéséhez:

  • Kiváló kommunikáció
  • Proaktív hozzáállás
  • Alap munkajogi ismeretek
  • Több éves tapasztalat munkaszervezésben és emberek koordinációjában
  • Felhasználói szintű számítógépes alapismeret: Word, Excel, Outlook
  • Kulturált megjelenés
  • Fedhetetlenség (büntetlen előélet)

Amit kínálni tudunk:

  • Rendes, bejelentett 8 órás munkaviszony
  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Vezetőség támogatása
  • Nívós munkakörnyezet

Jelentkezni a pozícióra kizárólag a regisztrációs lap kitöltésével és önéletrajz elküldésével a  email címre lehet.