Ipari takarító

Munkavégzés helye

Székesfehérvár

Elérhetőségek

  • Mobil: +36 30 694 6422
  • E-mail:

Ha nem szeretnél egy összeszerelő szalag mellett állni egész nap, változatos munkát keresel, akkor jelentkezz hozzánk Ipari takarító pozícióra.

Hölgyek jelentkezését is várjuk amennyiben megfelelnek az alábbi elvárásoknak!

Téged várunk, ha

  • Jó fizikummal és állóképességgel rendelkezel
  • Megbízható, rugalmas és igényes vagy a munkádra
  • Nyitott az új feladatokra, technológiákra
  • Proaktivitás, problémamegoldás jellemez
  • Nem félsz a magasban való munkavégzéstől (nagyrészt földről dolgozunk, de előfordulhat, hogy emelőkosárban, állványon, létrán kell dolgozni)

Előny, ha

  • Szakmunkás vagy OKJ végzettséggel rendelkezel
  • Van "B" kategóriás jogosítványod
  • Személyi emelőgépkezelő képesítésed van (32-582-02)

Amit tudunk neked kínálni:

  • Munkába járási támogatás
  • Bónusz, pótlékok
  • Túlórázási lehetőség
  • Azonnali munkakezdés
  • Teljes munkaidőben bejelentett munkaviszony